14. 7. 2024

On bojoval v Lize mistrů: Hvězda Chelsea zveřejnila VIDEO lupičů, kteří mu ukradli cenné kovy!

Anglickému fotbalistovi Reece Jamesovi odcizili z jeho domu medaili za vítězství v Lize mistrů. Ke krádeži přišlo v době, kdy hrál v úterý večer za londýnskou Chelsea zápas Ligy mistrů proti Zenitu Petrohrad.

Reprezentační obránce zveřejnil na Instagramu video, jak na jeho pozemek vnikli čtyři zamaskovaní muži a následně mu z domu ukradli cennosti. James chce, aby mu lidé pomohli z identifikací pachatelů, ale dodal, že policie jim už je na stopě. „Společně si z mého domu odnesli těžký trezor a naložili si ho do auta,“ napsal k videu na sociální síti James.

https://www.youtube.com/watch?v=HYvuTECk1Nc

Vzali i zlato za Superpohár a medaili z ME

Kromě medaile z Ligy mistrů mu ukradli i zlato za triumf v Superpoháru a medaili za druhé místo z letošního mistrovství Evropy. James dodal, že v době incidentu nebyl v jeho domě nikdo, on hrál zápas proti Petrohradu, který Chelsea vyhrála 1: 0.

„Apeluji na všechny fanoušky Chelsea i Anglie, aby pomohli s identifikací těchto individuí. Je však už dost důkazů proti konkrétním osobám a věřím, že budou co nejdříve dostiženy. S policií a mými poradci s Chelsea na tom pracujeme,“ dodal 21letý James , který je podle agentury AP v pořádku a zdravý.