30. 5. 2024

Mimořádná schůzka na Old Trafford a nejspíše konec Solskjaera! Kdo ho nahradí?

Manchester United svolal mimořádnou schůzi představenstva, aby projednal odvolání Ole Gunnara Solskjaera z funkce manažera, píše The Sunday Times. Zároveň do médií pronikly informace o jeho případném nástupci. O koho se jedná?

Virtuální schůzka byla údajně stanovena na 19:00 našeho času a důvodem setkání je prý otázka Solskjaerovy odměny. Rozhodnutí přichází poté, co Manchester United odehrál další děsivý zápas v Premier League, když padl s trápícím Watfordem 4:1.

Tento výsledek je zároveň pokračováním série otřesné formy, v níž klubová legenda Ole Gunnar Solskjaer vede Manchester United, který prohrál více než polovinu z posledních 14 zápasů ve všech soutěžích.

Glazerům a vrcholovému vedení Manchesteru United s Norem definitivně došla trpělivost a údajně už mají připraveného kandidáta na post manažera.

Majitelé klubu se domnívají, že mužem na tento post je v tuto chvíli Zinedine Zidane, přičemž zprávy z Old Trafford naznačují, že představitelé klubu začali urychlovat dohodu s Francouzem. Očekává se, že Zidane převezme funkci trenéra od poloviny sezony.