15. 6. 2024

Messim to nekončí! Šílený plán PSG pokračuje, přijde Ronaldo?

Příchodem Argentince Lionela Messiho to nekončí. Majitel Paříže Saint-Germain plánuje ve svém klubu vytvořit něco, o čem sní snad každý fotbalový fanoušek – pod Eiffelovku chce přivést i Cristiana Ronalda a spojit dvou odvěkých rivalů v jednom mužstvu!

Informaci přinesl španělský deník AS , podle kterého má být do celého projektu zapojen transfer Francouze Kyliána Mbappého.

Prezident Paříže Saint-Germain Nasser Al-Khelaifi buduje tým snů, který už nyní připomíná nejlepší jedenáctku vyhlašovanou porotou francouzského magazínu France Football během předávání cen Zlatý míč.

Ve středu se mu totiž podařilo podepsat argentinského fenoména Lionela Messiho , který si musel po nedobrovolném konci v milované Barceloně najít nový klub. Jeho dalším domovem se stal právě Paříž Saint-Germain , tedy klub, jehož kádr už před jeho příchodem vzbuzoval obrovský respekt.

K Neymarovi, Mbappému, Di Mariovi, Verrattimu či Navasovi přibyl nejnověji Donnarumma, Hakimi, Wijnaldum a bývalý kapitán Realu Madrid Sergio Ramos. Al-Khelaifi chce zajít ještě dál. Do Parku Princův totiž plánuje přivést i portugalskou superhvězdu Cristiana Ronalda !

Vše má stát na Kyliánovi Mbappému, který se stále nedohodl na prodloužení nového kontraktu s PSG a není vůbec jasné, zda k tomu v dohledné době dojde. Stále teprve 22letý mladík je často spojován s odchodem do Realu Madrid, ale jak uvádí deník AS, Al-Khelaifi útočníka nepustí do Španělska dříve než v létě 2022, kdy mu skončí smlouva s PSG.

Už nyní však hledá náhradu a tou má být právě 36letý Cristiano Ronaldo. Do PSG by měl zamířit z italského Juventusu jako volný hráč již v příští sezoně a vytvořit hvězdný tandem se svým odvěkým sokem Lionelem Messim. Al-Khelaifi by měl v PSG pohromadě Messiho, Ronalda a Neymara, tedy trojici, která bojovala o Zlatý míč v roce 2015.