31. 1. 2023

Kráska hrála golf v Grand Canyonu, hrozí jí vězení!

Bláznivý nápad zahrát si golf v chráněné památce Grand Canyon a ještě se u toho natočit…

Katie Sigmond je hvězdou sociálních sítí, kde má více než tři miliony sledujících na Instagramu a dalších sedm milionů na TikToku.

Katie Sigmond je však také vášnivou golfistkou. Její ukázkový švih je do značné míry příčinou jejího obrovského počtu příznivců na sociálních sítích.

Její skvělá technika a nádherný vzhled jsou – zdá se – receptem na úspěch.

Dvacetiletá dívka však měla nedávno problémy se zákonem, když to s golfem přehnala.

Na jednom z posledních videí je kalifornská rodačka vidět, jak hraje golfové údery do národního parku Grand Canyon, který je považován za jednu z nejkrásnějších přírodních scenérií na světě.

Tentokrát však její video nebylo přijato tak dobře, jak možná očekávala. Její TikTok se totiž dostal do rukou účtu národního parku na sociálních sítích, který ho znovu zveřejnil a kritizoval ji za její neuvážené jednání.

„Opravdu musíme říkat ‚neodpalujte golfové míčky do Grand Canyonu? Dne 26. října zveřejnila na své osobní stránce na TikToku video, na kterém je vidět, jak se golfovou holí trefuje do kaňonu poblíž Mather Point,“ napsali.

Členové veřejnosti údajně spolupracovali s úřady, aby pomohli Sigmondovou identifikovat. Potvrdily to sociální sítě národního parku:

„Dne 27. října orgány činné v trestním řízení v Grand Canyonu identifikovaly, lokalizovaly a kontaktovaly osobu odpovědnou za incident. Na obvinění a předvolání k soudu pro tuto osobu se čeká.“

Jak informoval server AZ central, golfistka byla obviněna z „přestupku třídy B“, za který může být uložena poměrně vysoká pokuta 5 000 EUR a v nejhorším případě šest měsíců vězení.

Sigmond se od nynějška určitě bude držet golfového hřiště.

Instagram did not return a 200.