26. 4. 2024

Kopáč Justin Tucker byl hrdinou při vítězství Ravens proti Bengals!

Díky 43-yardovému gólu v době, kdy čas vypršel, ukradli Baltimore Ravens dramatické vítězství 19:17 nad Cincinnati Bengals a stanou se po pátém kole lídry AFC North s bilancí 3:2.

Jak se jeden ze šlágrů kola vyvíjel?

Justin Tucker, hrdina se čtyřmi góly v poli.

Tucker je pro Ravens zárukou: v noci se mu dařilo perfektně, když se připojil ke čtyřem field goalům, včetně 58 yardů.

V zápase, který nemohl být vyrovnanější: v poločase skončil nerozhodně 10:10 poté, co se Ravens ujali vedení 10:0 po 11yardové přihrávce Lamara Jacksona na tight end Marka Andrewse.

Cincinnati se hned vrátilo 17yardovou přihrávkou Joea Burrowa na Haydena Hursta a 40yardovým field goalem Evana McPhersona.

Druhý poločas byl nesmírně vyrovnaný, oba týmy odevzdaly míč na downs, když se jim nepodařilo získat první a desátý bod, a Ravens uzavřeli třetí čtvrtinu na 13:10.

V závěru čtvrtiny Baltimore zvýšil své vedení na 16:10, ale v blízkosti dvouminutového limitu se Bengals dostali do vedení 17:16 po osobní hře Burrowa.

Lamar Jackson však odpověděl svým nejdelším odnesením v zápase (19 yardů) a připravil pro Justina Tuckera míč, který zpečetil vítězství.

Vyrovnaný výkon mezi Jacksonem a Burrowem

Lamar Jackson přihrál na 174 yardů, z toho jeden touchdown a jeden interception, přičemž dokončil 19 z 32 pokusů.

Kromě toho naběhal 58 yardů při 12 přenosech a vedl Ravens i v tomto zápase. Celkově tým naběhal 155 yardů. Mark Andrews chytil osm míčů za 89 yardů a jeden touchdown.

Za Bengals Joe Burrow dokončil 24 z 35 pokusů na 217 yardů, s jedním touchdownem a jedním interceptionem.

Joe Mixon získal 78 yardů při 14 přeneseních, zatímco Hayden Hurst chytil šest míčů za 53 yardů a touchdown.