8. 12. 2022

Je tohle opravdu hokejistka? Příběh sexy brankářky Mikayly!

Celým jménem se jmenuje Mikayla Demaiter a ano, opravdu hrála hokej! Dnes už bývalá hokejová brankářka loni v 19 letech zavěsila rukavice, aby zasvětila svůj život modelingu. Znáte její příběh?

Dvacetiletá Kanaďanka se zpočátku věnovala kariéře profesionální hráčky ledního hokeje, ale rozhodla se se sportem skončit, aby svůj život zasvětila modelingu. Demaiter se díky odvážným snímkům stala hvězdou sociálních sítích, kdy na Instagramu pomalu atakuje hranici 1 milionu sledujících.

Demaiter vyrostla v Woodbridge, na předměstí Toronta. Už jako malá se zajímala o lední hokej, což je v této oblasti zdaleka nejpopulárnější sport. V útlém věku se připojila k Bluewater Hawks v provinční ženské hokejové lize. Hrála jako brankářka za Hawks několik let, než se nakonec rozhodla se sportem skončit. 

O jejích statistikách hokejové kariéry před jejím přechodem na modeling na Instagramu se toho bohužel moc neví. 

V upřímném příspěvku Demaiter napsala: „Je čas rozloučit se s ledním hokejem. Je čas obrátit stránku a přejít na další kapitolu mého života, poprvé nebude hokej mou prioritou číslo jedna. Jsem nadšená z budoucnosti, protože všechno, co mě hokej naučil mi umožní uspět.“

Instagram did not return a 200.