17. 6. 2024

Jake Paul se opřel do Diaze: Už to v sobě nemá!

Zdroj: Depositphotos

Minulý víkend mu přinesl zatím největší skalp. Youtuber Jake Paul si v neděli ráno středoevropského času poradil na body s bývalým králem UFC Andersonem Silvou.

Ačkoli to bylo teprve jeho šesté vystoupení v ringu, Paulovi se opět podařilo umlčet kritiky.

Legendárního bojovníka MMA v zápase přesvědčivě knokautoval a v posledním kole dokonce poslal Silvu k zemi.

Mladý youtuber však rozhodně nekončí. O dalším soupeři je zřejmě rozhodnuto.

Zatímco se soustředil na důležitý souboj, v zákulisí se odehrával jiný příběh. Další známý bojovník MMA, Nate Diaz, se dostal do potyčky s Paulovým týmem.

Paul popsal Diazův útok na člena svého týmu v pořadu The MMA Hour.

„Nadávali někomu z mého týmu, hodili po něm láhev. Dělali nepořádek dál, pak zasáhla moje ochranka a vyhnala je na chodbu. Někdo odtamtud za mnou šel, když to chytili, nevěděli, co se děje. Ochranka se za nimi znovu vydala, načež zbabělec utekl.“

Paul je otevřený případnému souboji. Přestože v minulosti vyzval Diaze na boxerský zápas, teprve nyní po odchodu zkušeného veterána z UFC je takový střet možný.

Šestadvacetiletý boxer tvrdí, že ačkoli si několik lidí myslí, že by ho Diaz mohl v boxu ohrozit, taková možnost neexistuje.

Paul přirovnává Diazův styl k pouličnímu bojovníkovi, který se nemůže rovnat stylu svého posledního soupeře Silvy.

„Pokud je opravdu volný od smlouvy s UFC, asi bych do toho šel. Právě jsem porazil jednoho z nejlepších bojovníků v historii MMA, Nate Diaz je snadná práce.

Anderson Silva byl mnohem těžší soupeř než Diaz. Je na konci kariéry, je pomalý. Pokud mluvíme o postoji, ztratil ho.

Ale možná je stále dobrý v brazilském jiu-jitsu. Postavením je na úrovni pouličního bojovníka, box je jiný sport. V boxu nemůžete přijít a zápasit takovým způsobem.

Anderson (Silva) má větší výšku, delší ruce, silnější údery, lepší pohyb, lépe reaguje na údery a tak bych mohl pokračovat. Vím, že Nate je snadnější soupeř,“ řekla internetová celebrita v rozhovoru s elitním reportérem Arielem Helwanim.

Pavel se také pozastavil nad kritikou svého výběru protivníků mezi šestnácti provazy. Rodák z Ohia tvrdí, že vítězstvím nad Silvou dokázal, že se může měřit s opravdovými boxery.

„Každý ví, že Anderson Silva je skutečný boxer, vždyť (v tomto sportu) vyhrál proti bývalému šampionovi. V tuto chvíli budu bojovat s tím, koho si vyberu.“ uzavřel.

Po dlouhé době je v Česku konečně nová sportovní sázkovka. Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma, vsadit si můžeš na MMA, K1 i box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.