30. 11. 2023

Hotovo?! Ronaldo prý souhlasil s angažmá v Saúdské Arábii!

Zdroj: Depositphotos

Že by už o dalším fotbalovém osudu Cristiana Ronalda bylo rozhodnuto? Podle španělského deníku Marca se portugalský útočník dohodl se saúdskoarabským klubem an-Nassr.

Sedmatřicetiletý Ronaldo byl začátkem tohoto měsíce propuštěn z Manchesteru United (oficiálně klub opustil po vzájemné dohodě), který už nechtěl snášet manýry této fotbalové hvězdy.

Vše vyvrcholilo v rozhovoru s Piersem Morganem, kde se vyjádřil o trenérovi Eriku ten Hagovi a klubu.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Mistrovství světa bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 250,- Kč na první sázku zdarma.

Nyní se Portugalec údajně dohodl na dvouapůlleté smlouvě se saúdským klubem An-Nassr, kde by měl vydělávat téměř 5 miliard korun ročně.

Ronaldo už v minulosti jednu nabídku z Arabského poloostrova odmítl, ale zdá se, že tentokrát se nenechá zlákat astronomickou částkou.

An-Nassr je jedním z nejúspěšnějších klubů v zemi. Devětkrát ovládl místní první ligu, naposledy triumfoval v roce 2019.

V letech 2020 a 2021 opanoval saúdský Superpohár. Tým trénuje francouzský trenér Rudi Garcia, který v minulosti vedl mimo jiné Marseille, Lyon a AS Řím.

V současném kádru je řada bývalých velkých hvězd, například brankář David Ospina, který dříve působil v Arsenalu a Neapoli, brazilský záložník Luiz Gustavo, který hrál za Bayern Mnichov, a kamerunský útočník Vincent Aboubakar, který na začátku tohoto týdne aspiroval na gól turnaje na letošním mistrovství světa v Kataru.

Podle deníku Marca si žádný evropský klub nemůže dovolit nabídnout Ronaldovi tak lukrativní smlouvu, jakou mu nabízejí Saúdové.

Ronaldo v současné době bojuje s portugalskou reprezentací na mistrovství světa v Kataru, kde už mají Portugalci jistý postup do osmifinále.

Páteční zápas s Jižní Koreou na tom nic nezmění. CR7 se zde opět zapsal do historie, když se stal prvním hráčem, který skóroval na pěti šampionátech.