23. 4. 2024

Hložek prvním gólem v bundeslize přispěl k demolici berlínského lídra!

Fotbalisté Bayeru Leverkusen deklasovali ve 13. kole německé ligy Union Berlín 5:0, který tak téměř po dvou měsících přišel o vedení v tabulce.

K vysoké výhře přispěl svým prvním gólem v bundeslize Adam Hložek, jenž navíc přihrál na pátou branku.

Bayer se dostal do vedení v úvodu druhé půle, roh Demirbaye propadl až k Andrichovi, který z blízka překonal brankáře Grilla.

Zápas poté rozhodly ve prospěch domácích dvě rychlé branky Diabyho z brejků v 56. a 58. minutě.

V 68. minutě vstřelil svoji první branku v nejvyšší německé soutěži Hložek. Střílený centr Amiriho usměrnil efektně patičkou na zadní tyč.

O osm minut později si český útočník připsal ještě asistenci, kdy průnikovou přihrávkou našel Bakkera, jenž zakončil přesně. Druhý český útočník Patrik Schick nebyl v nominaci kvůli zranění lýtka.

Leverkusen se po vysoké výhře posunul na čtrnácté místo tabulky, dosavadní lídr Union je druhý dva body za mistrovským Bayernem Mnichov.

Největší česká sázková kancelář Tipsport rozdává super bonusy i peníze zdarma. Získej 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč a užívej si živé přenosy z nejlepších fotbalových soutěží světa!

Německá fotbalová liga – 13. kolo:
Leverkusen – Union Berlín 5:0 (56. a 58. Diaby, 46. Andrich, 68. Hložek, 76. Bakker),
17:30, Freiburg – Kolín nad Rýnem.