31. 1. 2023

Hanba! Německá média po šokující porážce s Japonskem nešetří tým kritikou!

Po po porážce Argentíny se Saúdskou Arábií se v Kataru zrodilo další překvapení. Tentokrát na úkor favorizovaného Německa.

Vzpomínky na poslední světový šampionát v Rusku ožívají.

Tehdy Die Nationalelf vstoupili do turnaje porážkou s Mexikem, připsali si jedinou výhru nad Švédskem 2:1 a po porážce 0:2 od Jižní Korey se pakovali už po skupině.

„Debakl. To nemůže být pravda,“ píše například německý deník Bild.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Mistrovství světa bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 250,- Kč na první sázku zdarma.

Podle něj se německý tým hned na úvod MS ztrapnil proti outsiderovi.

Všechno přitom začalo podle plánu, ve 33. minutě šel náš západní soused do vedení 1:0 zásluhou Gündoganem proměněné jedenáctky.

V první půli byli Němci jasně lepší, druhý gól Havertze v nastaveném čase úvodního dějství však nebyl uznán VARem kvůli ofsajdu.

„Nevyužívaní příležitostí se ve druhém poločase vymstilo,“ pokračuje Bild.

V 75. minutě srovnal skóre Doan a o osm minut později se o vedoucí branku postaral Asano.

„Znepokojující je nejen nedbalé zacházení s gólovými šancemi, ale i obrana! Defenzivní hra vypadá v mnoha situacích rozpačitě a děravě,“ pokračuje deník s kritikou.

„Německo se ztrapnilo hned na úvod,“ píše web sport.de.

„Blamáž navzdory vedení,“ přidávají se rakouské Kronen Zeitung.

„Upřímnou soustrast divákům na místě, kteří svou frustraci ani nemohou spláchnout pivem,“ vtipně reaguje například i youtuberské duo s přezdívkou TisiSchubecH.

Zdroj: Sport.cz

Instagram did not return a 200.