Deontay Wilder: Někdo mi před zápasem s Furym otrávil pití!

První porážka kariéry boxera Wildera hodně vzala. V posledních týdnech chrlí na světlo světa jednu příčinu za druhou, proč v souboji s britským obrem Furym neuspěl.

Nejprve byl nucen vstoupit do ringu v příliš těžkém kostýmu, poté si navíc jeho soupeř údajně vylepšil rukavice, aby dával větší rány. V samotném závěru jsme se dozvěděli i to, že mu někdo otrávil pití.

„Přibližně patnáct minut před tím, než začal zápas, bylo ještě vše v pohodě. Když jsem se však chystal do ringu, ucítil jsem tu proměnu. Pil jsem nějakou vodu, abych se udržoval hydratován, ale potom mi najednou začaly polevovat svaly. Bylo to jako omamovák,“ oznámil Wilder v rozhovoru pro 78SPORTSTV.

„Nebyl to tedy jen můj oblek, byla to i voda, kterou mi někdo otrávil. Cítil jsem se nějak divně. Jako bych přestal mít kontrolu nad svým tělem. Nohy mi začaly slábnout apod.,“ přibližoval americký ranař.

Poté dal Deontay vyhazov trenérovi, který vhodil do ringu ručník. „Měl jasně dané rozkazy, aby to nedělal. Rozhodně mi tím nezachránil život. Navíc mu někdo z Furyho týmu řekl, aby ten ručník do ringu vhodil, protože stejně máme platnou klauzuli ohledně odvety. A nakonec si myslím, že i on má prsty v té nakažené vodě. Mám opravdu dobré zdroje,“ řekl Wilder.

„Ten zku*vysyn mi ani nedal znamení, že ručník do ringu vhodí. A když ho vhodil, tvářil se jako nejšťastnější zku*vysyn na světě. Kdyby to neudělal, mohl jsem ještě vyhrát, protože jsem v sedmém kole začínal přicházet opět k sobě,“ uzavřel stále naštvaný Wilder.

Instagram did not return a 200.