21. 2. 2024

Darren Till chce zápas! Na koho má políčeno?

May 27, 2018; Liverpool, United Kingdom; Stephen Thompson (red gloves) fights Darren Till (blue gloves) during UFC Fight Night at Echo Arena. Mandatory Credit: Per Haljestam-USA TODAY Sports

Populární anglický bojovník Darren Till v podcastu s krajanem Michaelem Bispingem prozradil, že mu UFC nabídla několik zajímavých jmen se kterými by mohl v příštím roce poměřit síly. Na které má však největší zálusk?

V podcastu Believe You Me Darren Till řekl:

„Z UFC mi řekli: ‚Ahoj Darrene, dej nám vědět, kdy chceš zápasit, protože na tebe čekáme. Vždycky jsi tu pro nás, vždycky jsi připraven bojovat s kýmkoli a kdykoli… Tak jsem řekl, že Jared Cannonier je dobrý, a oni řekli: ‚Vážně? Rovnou Jared? Tak mi nabídli několik zápasů a jeden, který se mi opravdu líbil, byl Sean Strickland… Vlastně jsem Seana Stricklanda párkrát viděl a řekl jsem mu: „Víš, jestli si to chceš někdy rozdat, můžeme to udělat, protože si myslím, že jsi opravdu dobrý bojovník.““

Darren Till má za sebou dvě prohry v UFC. V loňském roce v těsném souboji podlehl na body bývalému šampionovi Robertu Whittakerovi. Letos prohrál s Derekem Brunsonem, který Tilla uškrtil ve 3.kole.

Darren Till se měl 10. dubna 2021 utkat také s bývalým vyzyvatelem o titul Marvinem Vettorim. Till však byl nucen ze zápasu odstoupit kvůli zlomené klíční kosti.

Sean Strickland mezitím v UFC drží sérii pěti vítězných zápasů. Američan nedávno porazil Uriaha Halla na UFC Vegas 33 jednomyslným rozhodnutím.