28. 5. 2024

Dana White prozradil, kdy reálně očekává další zápas Conora McGregora

Návrat Conora McGregora do oktagonu byl jedním z nejočekávanějších momentů v UFC. Třiatřicetiletý bojovník byl od UFC 264 připoután k berlím kvůli hrozivé zlomenině nohy. Nedávno Dana White nabídl realistický časový plán týkající se Irova návratu a vypadá to, že Mcgregor se do oktagonu vrátí v létě 2022.

„Zotavování Conora McGregora probíhá dobře a víte, doufáme, že se vrátí k plnému tréninku v dubnu či květnu a bude bojovat v létě,“ nechal se slyšet Dana White.

O nedostatek vůle ze strany Conora McGregora nikdy nešlo. Dublinský rodák je vždy připraven vše pořádně rozjet. Již dříve byl v televizi spatřen, jak pronásleduje Maxe Hollowaye, který stál v oktagonu a čekal na svůj střet s Yairem Rodriguezem, jenž měl odstartovat na UFC Vegas 42.

Dana White nedávno prozradil, že McGregor se touží vrátit do klece a zaznamenat sérii triumfálních výher: „Nemůže se dočkat. Ten chlap je stále zapálený do boje a vášnivý pro tento sport, víte, chce se dostat dovnitř a stále bojovat,“ prohlásil prezident UFC.

Vzhledem k posledním příspěvkům Conora McGregora na sociálních sítích to vypadá, že chvost jeho rekonvalescence probíhá poměrně dobře. Poté, co irský bouřlivák nabral značné množství svalové hmoty, vypadá, že je v nejlepší formě svého života.

Všechny ty svaly však s sebou nesou i velkou váhu, což vyvolává otázku, zda se bývalý UFC šampion může vrátit do lehké váhy.

V nedávném příspěvku na Twitteru Conor McGregor prozradil, že váží kolem 190 liber, což činí návrat do welterové váhy mnohem pravděpodobnějším. Bez ohledu na to, o jakou divizi se jedná, je masivní návrat téměř zaručen.