30. 5. 2024

Conor to myslí s titulovým zápasem vážně! Co vzkázal Oliveirovi?

Irský bouřlivák to myslí s titulovým návratem vážně. V rozhovoru pro kanál Severe MMA předpověděl termín návratu a má vzkaz i pro šampiona lehká váhy Charlese Oliveiru.

„V dubnu se budu schopen vrátit do plného tréninku MMA. Což znamená, že budu moct plně kopat, plně boxovat, plně wrestlit. Jakmile toto všechno začne, bude mi stačit měsíc nebo dva, abych se vrátil do klece,“ odhalil McGregor své plány, které se pochopitelně mají týkat i mistrovského titulu.

„Charlesi, pokud bys byl chytrý, tak se na Justina vysereš a počkáš si měsíc nebo dva na mě,“ navrhuje šampionovi. Ten má však na turnaji UFC 274 skutečně domluvenou obhajobu proti jedničce váhy Justinu Gaethjemu.

Bývalý šampion Conor McGregor je v současnosti až na 9 místě žebříčku divize. Co jej tedy opravňuje k titulovým myšlenkám? „Je na čase, aby mi tato hra a lidé v ní dali respekt, jaký si právem zasloužím. Pokud si na mě počkáte do června nebo července, půjdu o titul. Budu připravený!“ avizoval McGregor

Šéf UFC Dana White má pro Conora slabost, jelikož je to největší marketingový tahák a jeho jméno dělá ty nejvýdělečnější turnaje. Ovšem k přihlédnutím k jeho formě, není titulový boj na pořadu dne.

Slavný Ir prohrál tři z posledních čtyřech zápasů a v lehké váze vyhrál naposledy na podzim 2016. Při jeho návratu se častěji skloňují jména jako Tony Ferguson či uzavření trilogie s Natem Diazem.