8. 12. 2022

Chisora vs Parker 2? Všechno co o souboji potřebujete vědět!

Derek Chisora se příští měsíc pokusí vdechnout novou energii své boxerské kariéře, když se v odvetě utká s Josephem Parkerem v těžké váze.

Britská hvězda svůj první zápas s Parkerem v květnu kontroverzně prohrála, přestože v mimořádně vyrovnaném souboji zaznamenala knockdown.

Chisora požadoval okamžitou odvetu a Parker mu rád vyhověl, takže se dvojice utká znovu, tentokrát však před zraky fanoušků.

Jejich souboj bude hlavní událostí nabitého večera, který zahrnuje i střetnutí Lerrona Richardse s Carlosem Gongorem.

Kdy se koná zápas Derek Chisora vs. Joseph Parker 2?

  • Chisorovo druhé střetnutí s Parkerem se uskuteční v sobotu 18. prosince.
  • Zápas se uskuteční v AO Areně v Manchesteru.
  • Akce by měla začít v 19 hodin britského času, přičemž procházky po ringu pro hlavní zápas začnou blíže k 22. hodině.
  • Na rozdíl od prvního střetnutí, které se odehrálo za zavřenými dveřmi, bude na střetnutí přítomna plná hala diváků.

Co o vzájemném souboji řekli?

„Jsem napůl nadšený a napůl ne. Těším se na ten zápas, ale možná budu zklamaný z toho, co přijde,“ řekl Chisora.

„Chystám se promluvit se svou manažerskou společností. Potřebujeme amerického rozhodčího a sehnat pro tento zápas dobré rozhodčí, protože už tolikrát jsem byl okraden.

„Je to jedna z těch věcí, ale trochu mě to frustruje. Joseph Parker mi nenahání strach. Nemá nic, z čeho bych měl strach. Nemá žádné silové údery, ani nevím, jak mu dali poslední zápas.“

Parker dodal: „Díval jsem se na ten zápas zpětně a myslel jsem si, že jsem vyhrál, on si myslel, že vyhrál, proto si to zopakujeme,“ řekl Parker, jehož dvě porážky z 31 zápasů přišly proti Britům Joshuovi a Dillianu Whyteovi.

„Derek je tvrdý chlap – jde dopředu, dostane vás pod tlak, zakousne se do svého dásňového štítu a hodí na vás kuchyňský dřez.

„Mým cílem je stát se dvojnásobným mistrem světa v těžké váze a v žebříčku mám dobrou pozici, takže je třeba využít příležitosti, když přijde.“

Instagram did not return a 200.