8. 12. 2022

Baker Mayfield: Rozehrávač, který viděl UFO

Fanoušky udivuje výkony jak z jiné planety, teď je však Baker Mayfield překvapil nečekaným výrokem a historkou. Jedna z největších hvězd prestižní ligy amerického fotbalu NFL tvrdí, že viděla UFO. Kdy a kde?

Podle hvězdného quarterbacka týmu Cleveland Browns došlo na blízké setkání třetího druhu počátkem března, když se s přítelkyní Emily vraceli v Texasu z restaurace.

„Skoro na sto procent jsme Em a já právě cestou z večeře viděli přímo na obloze UFO,“ napsal pětadvacetiletý Mayfield na Twitter.

„Zastavili jsme, podívali se na sebe a ptali se, jestli to ten druhý taky viděl. Velice jasná světelná koule klesala z oblohy směrem k Lake Travis,“ popisovala jednička draftu z roku 2018.

A jeho Emily příběh potvrdila. „Nebudu lhát. Nejsem zrovna ta, co žere kecy o UFO.  Ale to, co vím… Viděla jsem dneska něco, co jsem ještě nikdy nespatřila. A jsem z toho trochu mimo,“ přiznala fotbalistova přítelkyně.

Jak se dalo čekat, fanoušci NFL si z Mayfieldova zážitku dělají na sociálních sítích spíše srandu. „Vyklidni se, nebo si pro tebe přijde vláda. Potřebujeme tě příští sezonu,“ radí mu příznivci.

V týmu Clevelandu, který Mayfield loni dovedl k první účasti v play off NFL od roku 2002 i k prvnímu vítězství v zápase vyřazovací části od roku 1994, ovšem nalezne quarterback nejspíš zastání. Jeho spoluhráč Larry Ogunjobi totiž v interview přiznal, že věří v existenci mimozemských civilizací.

Instagram did not return a 200.