31. 1. 2023

Analýza Vítkovice vs Kometa Brno: Naváží Ostravané na svoji formu?

Ostravané budou chtít navázat na svou formu a bodovat již potřinácté v řadě, díky jejich výkonům si pevně drží 2. příčku a ztrácí pouze tři body na pardubické Dynamo.

Poslední tříbodová výhra se ovšem nerodila lehce, z Kladna si Vítkovičtí odvezli výhru 3:2 a hodně si oddychli.

Rytíři totiž v utkání dvakrát vedli a dlouho si drželi naději na zisk bodů, ale Ridera udeřila v poslední minutě, konkrétně americký hrdina Peter Krieger v početní převaze.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Extraligu bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI BONUS 3000,-  pro nové hráče.

Určitě zpátky uvítal svého kolegu Petera Muellera, ten podruhé v sezoně nastoupí proti svému bývalému týmu.

Kometa se po reprezentační pauze trápí, ale konečně dokázala utnout sérii čtyř porážek. Doma před vlastními diváky Brno udolalo Kohouty 1:0sn.

Souboj gólmanů tak vyšel lépe pro Furcha, který si připsal druhou nulu sezony, v nájezdech dokonce chytil všechny pokusy Hanáků, jedinou trefu večera obstaral Radek Koblížek.

I přes poslední úspěch potřebují Moravané leccos zlepšit, v posledních sedmi duelech vstřelili pouze sedm branek oři hře 5 na 5.

Proti organizovanému mužstvu jako jsou Vítkovice to bude hodně těžké, svěřenci Miloše Holaňe doma nikdy nedarovali protějšímu celku plný počet bodů a prohráli pouze jednou.

Instagram did not return a 200.