26. 4. 2024

Analýza Pardubice vs Liberec: Dosáhne Dynamo na další výhru?

Dynamo stále nezastavuje a překonalo klubový rekord v počtu výher za sebou, uspělo již třináctkrát v řadě a s přehledem vede soutěž.

Naposledy to proti Brnu dlouho nevypadalo dobře, Perníkáři prohrávali ještě dvě minuty před koncem 1:3.

K obratu zavelel Robert Říčka a necelou půl minutu před sirénou vyrovnal skóre Adam Musil.

Vše dospělo až do samostatných nájezdů, kde byli úspěšní čtyři pardubičtí střelci.

I to ukazuje na velkou kvalitu kádru domácích, celek Radima Rulíka září a navíc se ještě nevrátil Tomáš Hyka, vypadá to, že cokoliv kromě titulu bude pro Pardubice neúspěch.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Extraligu bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI BONUS 3000,-  pro nové hráče.

V Enteria Aréně přivítají trápící se Bílé Tygry, ti uspěli pouze jednou v posledních pěti duelech a patří jim až 11. místo.

Naposledy Liberec padl na ledě předposledních Českých Budějovic 1:4, těžko říct proč jsou Severočeši v útoku neproduktivní.

Hráči jako Birner, Bulíř, Filippi, Frolík patří k extraligové třídě, ale střelecky se jim příliš nedaří.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je lotyšský zadák Uvis Janis Balinskis (7+9).

Hosté budou outsiderem, pokud Dynamo svého soupeře nepodcení, tak svou sérii prodlouží na 14 výher.