18. 5. 2024

Analýza Mladá Boleslav vs Plzeň: Využijí Bruslaři domácího prostředí?

Mladá Boleslav sice začala sérii porážkou (2:3 pp), ale jako první si vypracovala postupový mečbol. V obou následujících zápasech měla v koncovce pevnější nervy a také nezbytné štěstí.

Na západě Čech otočila zápas ze stavu 0:2 na 3:2, v úvodním domácím duelu vedla v 50. minutě 2:1, pak se ale s góly roztrhl pytel.

Plzeň obrátila skóre dvěma zásahy, Bruslaři ale odpověděli stejnou mincí a Kelemen pečetil do prázdné brány výhru 5:3. Nezaujatý fanoušek se každopádně při zápasech těchto soupeřů baví, oboustranně jsou hodně ofenzivní se spoustou šancí a střel.

V každém ze tří dosavadních utkání trefily oba týmy prostor mezi třemi tyčemi dohromady více než 60krát (70, 67, 64). Zároveň padl gól v osmi z devíti odehraných třetin. Hranice 60 pokusů by měla být prolomena také dnes.

Zdroj: ifortuna