31. 1. 2023

Analýza Ml.Boleslav vs Plzeň: Uhájí Bruslaři domácí prostředí? 

Bruslaři najeli opět na vítěznou vlnu, vyhráli třikrát v řadě a bodovali již popáté v řadě.

V úterním zápase Středočeši uspěli na ledě Hradce Králové 2:0, posunuli se na 6. místo a stíhají Kometu.

Boleslav nepodala úplně přesvědčivý výkon a hlavní zásluhu na vítězství má Filip Novotný, čelil 50 střelám, ale žádnou za svá záda nepustil, byla to pro něj tedy druhá nula ročníku.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Mistrovství světa bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 250,- Kč na první sázku zdarma.

Po dlouhé době skóroval bývalý forvard Nashville Predators Pontus Åberg, zatím má na kontě pouze 3 branky, od hráče se zkušenostmi z NHL se čeká více.

Do prázdné už jenom pojistil tři body sekundu před sirénou Jan Stránský.

Do ŠKO-ENERGO Arény zavítá Plzeň, té se také daří a je pouze jednu příčku pod svým soupeřem. Indiáni vyhráli třikrát v řadě, naposledy v západočeském derby uspěli na ledě Litvínova 4:2.

Plzeňští získali dvougólové vedení (3:1) hned v úvodní části a vyhnali Denise Godlu z brankoviště.

Ofenziva hostů se zlepšila od příchodu Adriána Holešinského, slovenský forvard alespoň pojistil výsledek trefou do prázdné a za osm utkání má bilanci 4+4.

Naopak v obraně není tolik potřebná konkurence a vedení se rozloučilo se slovenským zadákem Martinem Vilatošem, za 17 utkání nezaznamenal ani bod a s bilancí -8 byl nejhorším v týmu.

Hodně se spoléhá na Petra Zámorského, který převzal štafetu po Ladislavu Šmídovi a je nejvytěžovanějším obráncem soutěže, hraje v průměru přes 27 minut na zápas.

Vzájemné souboje obou družstev bývají obvykle velmi vyrovnané, posledních pět střetnutí skončilo pouze jednobrankovým rozdílem, zároveň nepadlo více než pět branek.

Instagram did not return a 200.