23. 4. 2024

Analýza Ml.Boleslav vs Olomouc: Odvezou si Hanáci body?

Poprvé po čtyřech zápasech Boleslav pod Jiřím Kalousem nebodovala, prohrála na ledě Sparty 1:4.

V první třetině přitom Středočeši hráli aktivně a tlačili soupeře, přesto jí prohráli 0:1.

V koncovce se Bruslaři trápili, šance si dokázali vytvořit, ale na Jakubu Kováři si vylámali zuby.

Prosadil se pouze Tim Soderlund, švédská posila je v útoku hodně vidět, má dobrý pohyb a je hodně nebezpečný.

Boleslavští se pokusí opět naskočit na vítěznou vlnu proti Olomouci, která dokázala odpovědět na potupnou porážku 1:8 s Litvínovem a vyhrála 3:2 s Plzní.

Hanáci nastoupili velmi aktivně, potom se hra vyrovnala a utkání bylo hodně vyhrocené. 100 trestných minut, dva tresty na pět + do konce, dvě bitky.

Diváci tak viděli slušný masakr, nejhorší moment přinesl zákrok Marka Baránka na Michala Kunce, pro forvarda Mory sezona skončila.

Majitel olomouckého klubu označil celý souboj jako „bramboračku“ a vyjádřil svou nespokojenost k sudímu, který svým špatným výkonem tuhle agresi způsobil.

Hosté doufají v klidnější duel a další tři body, ale Mladá Boleslav se herně zvedla a nemusela by jim bodový zisk dopřát.