20. 4. 2024

Analýza Litvínov vs Plzeň: Zůstanou body na severu?

Verva přivítá Indiány a bude vyhlížet další body, ráda by se posunula z 12. příčky. Pod novými trenéry ovšem Litvínov poprvé výrazněji zaváhal, když prohrál s Boleslaví 4:6.

Jednalo se spíše o způsob, jakým Cheza dobře rozehrané klání ztratila.

Vedla 3:0 již po první periodě, dvakrát se trefil Šimon Stránský.

Ve třetí třetině ovšem přišel kolaps, Bruslaři otočili vývoj a ve ŠKO-ENERGO Aréně zůstaly všechny tři body.

Porážku si musel vyčítat Nicolas Hlava, bývalý forvard Rytířů šel třikrát na hanbu a z toho padl vítězný gól.

Soupeř z Plzně má po reprezentační pauze velmi dobré výsledky, po výhře s Hradcem 4:1 Škodovka uspěla i doma s Třincem 2:1.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Extraligu bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI BONUS 3000,-  pro nové hráče.

Tři body zařídil Filip Suchý a opět u toho byl Adrián Holešinský, slovenská posila je v útoku velmi platná.

Plzni to tak stačí na 7. místo, což není vůbec špatné na to, jak to s klubem vypadalo na začátku sezony.

Hned po rekordním vyhazovu trenérů (2 zápasy), kdy se nepovedla ani příprava, mužstvo převzal Petr Kořínek a s tím, co má k dispozici, odvádí solidní práci.

Souboj obou celků by měl být vyrovnaný a 60 minut nemusí stačit na rozhodnutí o vítězi.