29. 3. 2024

Analýza Kladno vs Olomouc: Odlepí se Rytíři ze dna?

Rytíři se budou chtít odlepit od konce tabulky, po reprezentační pauze Jágrova parta alespoň bodovala v obou zápasech, nejdříve s Boleslaví (prohra 1:2pp) a potom s Plzní (výhra 2:1pp).

Kladno dokázalo proti Indiánům ukončit černou sérii deseti porážek, rozhodl o tom bývalý reprezentant a mistr světa z roku 2010 Jakub Klepiš.

Plzeň v prodloužení opět zariskovala a odvolala gólmana, poprvé jí to vyšlo, podruhé už ne a Středočeši se tak radovali ze zisku dvou bodů.

Do ČEZ Arény zavítá Olomouc, ta zatím vyvrací téměř všechny predikce, málokdo čekal, že Kohouti budou téměř v polovině základní části třetí.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Extraligu bez otravných limitů. REGISTRUJ SE ZDE A VYZVEDNI BONUS 3000,-  pro nové hráče.

A nutno říct, že zaslouženě, hrají velmi zodpovědně směrem dozadu a eliminují spoustu šancí.

Po výhře 4:1 s Libercem uspěli Hanáci i na ledě Třince 3:2. Rozhodl Jakub Navrátil dvěma trefami ve třetí třetině.

Pár let nazpět by se čekalo vyrovnané střetnutí, třeba to tak bude, ale s ohledem na formu by měla být favoritem Mora. Jakmile získá vedení, tak už si to pohlídá.