30. 11. 2022

Analýza K.Vary vs Olomouc: Budou v lázeňském městě loupit?

Celek z lázeňského města doma přivítá urputnou Olomouc, klání se mělo odehrát již před měsícem, jenže rozbitá rolba se rozhodla jinak.

Energii pauza přišla vhod, prohrála totiž čtyřikrát v řadě a spadla na 10. příčku, naposledy Západočeši nestačili v derby na Litvínovem 3:5.

Střeleckou formu si stále drží Petr Koblasa a docela nenápadný Ondřej Beránek si svými výkony řekl o nominaci na Karjalu, kde plnil roli dělníka ve čtvrté formaci.

Právě tvrdá práce a houževnatost zdobí domácí celek, ale v posledních době to nebylo tolik vidět.

Sérii porážek se Karlovarští pokusí ukončit proti Kohoutům, kteří vyznávají podobný styl hokeje.

Po dlouhé době je v Česku konečně nová sportovní sázkovka. Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Extraligu bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.

Svěřenci Jana Tomajka zatím odvádí výtečnou práci, vyhráli čtyři z posledních pěti duelů a posunuli se již na 3. místo.

Mora hraje hodně jednoduše a jakmile se ujme vedení, tak svého soupeře prakticky k ničemu nepustí.

Hostům sice bude chybět Klimek (za disciplinární trest s Pardubicemi), nejistý start je potom u Konráda a Švrčka, na druhé straně marodka soupeře byla před začátkem pauzy také značná, takže bude záležet na jejich rozpoložení.

Bude to zřejmě hodně vyrovnaný souboj, posledních 15 vzájemných zápasů skončilo maximálně dvougólovým rozdílem, mírně navrch by však mohli mít Hanáci se svou letošní formou. 

Instagram did not return a 200.