23. 9. 2024

Analýza Inter Milán vs AS Řím: Dostanou se domácí před městského rivala?

Inter si v týdnu poradil se svým městským rivalem AC Milán a po jasné výhře 3:0 slavil postup do pohárového finále. K tomu ligovému vše směřuje, Inter ztrácí na Rossoneri dva body, ale má zápas k dobru, který odehraje už příští týden.

Ještě předtím si ale bude muset poradit s AS Řím, které vede zde velmi dobře známý José Mourinho, ale portugalský stratég zatím recept na svého bývalého zaměstnavatele nenašel a letos s ním dvakrát prohrál, aniž by Římané dali jediný gól.

V obou případech bylo rozhodnuto už v prvním poločase a úvody těchto klání jsou v poslední době velmi zajímavé.

Jen v jednom z předchozích sedmi vzájemných soubojů totiž padlo více branek ve druhém než v prvním poločase.

Mimochodem, zajímavé to bude jistě i po závěrečném hvizdu, Mourinho totiž minule v Neapoli (1:1) prohlásil, že jeho týmu byla opět upřena možnost vyhrát, a že má právo bojovat o výhru stejně jako všichni ostatní.

Trenér Římanů pochopitelně opět útočil na italské sudí a klidný duel rozhodně nemůžeme čekat ani teď. Vsadit se proto jistě vyplatí i na počet karet.