30. 11. 2022

Analýza Dánsko vs Tunisko: Potvrdí seveřané roli papírového favorita?

Dánsko je tým se silným příběhem. Na posledním evropském šampionátu v roce 2021 zkolaboval v prvním utkání proti Belgii, Christian Eriksen, který následně bojoval na hřišti o život.

Dánské mužstvo se tehdy neskutečně semklo a hrálo skvělý útočný fotbal.

V zápasech nasadilo tempo fotbal, kterým své soupeře utavilo, včetně Česka ve vyřazovací fázi.

Mužstvo vypadlo až s Anglií v prodloužení, které bylo plné přehmatů ze strany rozhodčích, všechny navíc ve prospěch Albionu.

Špílmachr týmu se po vážných zdravotních problémech se srdcem ale jako zázrakem vrátil zpět a nyní hraje dokonce na prestižnější adrese (Man. United) než před rokem a půl.

Návrat Eriksona znamená jediné, evropský celek bude mít obrovskou podporu fanoušků i rozdílového hráče, zaskočit může téměř kohokoliv.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Mistrovství světa bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 250,- Kč na první sázku zdarma.

Dánsko před šampionátem dokázalo porazit v Lize národů dvakrát Francii, kterou má shodou okolností ve skupině, Seveřané tak klidně mohou postoupit z prvního místa.

Proti Tunisku bude mít tým navrch v organizaci hry, tempu i soubojovosti, limitem může být snad jenom vedro, které v Kataru panuje.

Tunisko není špatný tým, ale proti soupeřům z Evropy nehrálo už více jak 2 roky, což je velký handicap.

Styl hry soupeře nebude Kadriho svěřencům sedět, evropský zástupce naopak zaknihuje povinné vítězství.

Na utkání je k dispozici i betbuilder, tedy možnost kombinovat více sázek z jednoho duelu do sebe.

Instagram did not return a 200.