Analýza Bordeaux vs Montpellier: Prolomí domácí výsledkovou mizérii?

Zdroj: Depositphotos

Překvapení se nekonalo. Bordeaux nedokázalo zvítězit ani na pošesté v řadě a v Paříži minulý týden prohrálo 3:0. Nový kouč David Guion je u týmu více než měsíc a stále se mu západofrancouzský celek nepodařilo vytáhnout ze sestupových vod, kam po velice špatných výkonech od začátku kalendářního roku (1-2-6) Bordeaux spadlo.

Repre pauza, která následuje po tomto víkendu, tak přijde týmu určitě vhod, ale ještě předtím na svém stadionu Matmut Atlantique přivítají Girondins v rámci devětadvacátého kola Montpellier.

Svěřenci Oliviera Dall´Oglia nevyhráli rovněž několik zápasů po sobě (konkrétně tři), naposledy brali však cenný bod s Nice za remízu 0:0.

Nnicméně po konečném hvizdu byli hráči spíše zklamaní, neboť Montpellier hrál od 35. minuty v početní převaze, nevyužil řadu dobrých příležitostí, nastřelil brankovou konstrukci a k tomu ještě neproměnil pokutový kop kapitán mužstva Teji Savanier.

Jedenáctá příčka, a tedy relativně klidný střed tabulky, je však dle mého maximum, na které celek z jihu Francie aktuálně má vzhledem k velice časté nevyrovnanosti výkonů (celková bilance 11-5-12).

Zápas těchto dvou celků je z hlediska výsledku otevřený, volím proto zajímavou sázku na rozmezí branek v utkání, kde se jeví vcelku přijatelný kurz.

Divoká přestřelka 3:3 z úvodu sezony není při momentální produktivitě obou mužstvem na pořadu dne. Uvidíme 1-3 góly.

Zdroj: ifortuna