30. 11. 2022

Analýza Anglie vs USA: Zválcuje Albion svého zámořského soka?

Anglie „přejela“ v prvním utkání na šampionátu Írán (6:2) a ukázala spoustu dobrých věcí. Tým je fyzicky připravený a hladový, křídelní hráči (Saka, Sterling) disponují obrovskou rychlostí.

Kanonýr Kane pracuje pro mužstvo, několik branek připravil. Fungoval střed zálohy, sílu ukázali i střídající hráči z lavičky.

Naopak málo viditelný byl záložník Mount a gólman Pickford nechytl prakticky nic.

Albion každopádně naznačil, že je s ním potřeba počítat a postup do další fáze si bude chtít zajistit už v následujícím utkání.

Američané na úvod turnaje remizovali s Walesem (1:1) a předvedli dva zcela odlišné poločasy.

V prvním hráli moderní fotbal v plné rychlosti, ve druhé půli jim už chyběla běžecká vytrvalost, mužstvu dělal velké potíže obrovitý Moore.

Nová sázkovka Betano se nebojí rozdávat tučné bonusy a peníze zdarma. Vsaď si na Mistrovství světa bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 250,- Kč na první sázku zdarma.

To by se mohlo opakovat i tentokrát, Kane sice nemá parametry velšského obra, ale rovněž se jedná o urostlého hráče, který umí hrát zády k brance, navíc je výrazně lepší v koncovce.

To platí o celém anglickém celku, a tak převaha v zápase měla být zřejmá.

Anglie umí hrát celý zápas v top intenzitě (což je v Premier League běžné), k tomu je ale schopna přidat silové parametry, ve kterých bude mít nad reprezentací USA navrch.

Standardky, ale i rychlý přechod do ofenzivy, budou velkou zbraní Anglie, která ovládne v Kataru i druhý zápas ve skupině B.

Instagram did not return a 200.