Alex Král musel v Schalke na kobereček! A důvod?

Český fotbalový záložník Alex Král zatím neplní v bundesligovém Schalke předsezonní očekávání, přesto se znovu dostal do mediálního zájmu.

Nebylo to však díky výkonům na fotbalovém trávníku, nýbrž kvůli svému drahému autu v hodnotě 5,5 milionů korun.

Čtyřiadvacetiletý středopolař dokonce musel na kobereček k vedení Schalke 04, kde si vyslechl několik výtek, které na první dobrou nemají s fotbalem mnoho společného.

Fotbalové Schalke neprožívá zrovna ideální vstup do sezony, ze sedmi ligových duelů získalo šest bodů, problémy v kabině tradičního bundesligového celku se tak pochopitelně množí.

V některých případech se dokonce jedná o věci, které zdaleka nemají s fotbalem mnoho společného. Své by o tom mohl říct český reprezentant Alex Král.

Vlasatý středopolař byl dokonce předvolán na kobereček před vedení Schalke. Důvod nehledejte na předváděných výkonech na hřišti, nýbrž v drahém sportovním automobilu značky Lamborghini Huracán, ve kterém se český reprezentant prohání v sociálně slabším Gelsenkirchenu.

Německý deník Bild informuje o tom, že takto drahá auta nejsou v německém městě zrovna vhodnou volbou, o čemž se měl český fotbalista dozvědět přímo a z úst představitelů Schalke 04. Ideální to není ani vzhledem k energetické krizi, která svět donutila pořádně přemýšlet. Král se přitom k náklonnosti k drahým sportovním automobilům netají, v minulosti se například ukázal v pořadu Ukaž káru, kde se pro změnu svištěl v limitovaném kousku BMW za 3 miliony korun.

To ale není zdaleka vše. Nejen, že žlutý sporťák Lamborghini Huracán v hodnotě 5,5 milionu korun je atypickým prvkem pro průmyslové město v severní části Porúří, ale dokonce má žluto-černou barvu, což vzbudilo rozruch také kvůli podobnostem s barvami úhlavního rivala Borussie Dortmund. Ve světovém měřítku se dá nevraživost mezi kluby přirovnat například k vyhroceným vztahům mezi tureckými celky Fenerbahce a Galatasarayem.

Management Schalke si posvítil ještě na jednoho hráče. Tím byl kapitán Danny Latza, který příliš neoslnil kopačkami ve žlutých barvách s černým jazykem. Zkrátka podobný prohřešek jako u kolegy českého kolegy ze zálohy. Dvaatřicetiletý rodák z Gelsenkirchenu, který za poslední tři zápasy neodehrál ani minutu, tak změnil obuv na čistě bílou.

Instagram did not return a 200.